Nasze atuty to świetna lokalizacja
bardzo blisko Rynku Głownego i Błoń Krakowskich
Oferujemy tanie noclegi w Krakowie
zarówno dla grup zorganizowanych jak i turystów indywidualnych
Wygodny nocleg za rozsądną cenę
Sprawdź i porównaj!
   

Aby zarezerwować nocleg w naszym schronisku należy wypełnić poniższy formularz. 

Wypełnienie i wysłanie formularza nie oznacza potwierdzenia rezerwacji, prosimy czekac na odpowiedź skierowaną na podany w formularzu e-mail.

Pola wymagane*

W przypadku grup wycieczkowych bardzo prosimy o podanie składu grupy (liczbę chłopców, dziewczynek, opiekunów, kierowców etc.) .

Jeżeli chcą Państwo otrzymać fakturę należy należy prawidłowo wypełnić dane kontrahenta:

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że administratorem Twoich danych osobowych jest:

"Oleandry" Kraków
ul. Oleandry 4
30-060 Kraków
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefon: (+48 12) 633 88 22

Twoje dane są przetwarzane w zakresie i czasie niezbędnym do realizacji zamówionej usługi (noclegu).

Masz prawo do dostępu do swoich danych i ich sprostowania. Możesz także usunąć swoje dane podane (nie dotyczy dokumentów handlowych wymaganych prawem, a wystawionych na potrzeby realizacji usługi). W każym z wyżej wymienionych przypadków, lub w razie wątpliwości, prosimy pisac na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane formularza przesyłane są szyfrowanym połaczeniem (SSL).

  Odśwież Captcha  
 
Google+ | Autor